AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
162274 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u

Wspierają nas:

Żaglownia Bryt Sails.
Sklep Wind.
Wydawnictwo MARPRESS.


Regaty Dacron70 za:
19 dni i 5 godz.
 Lista pięciu ostatnio opublikowanych ogłoszeń AKM
   

2019-07-07   Podziękowania
     

Julia Krzystowska z "Favority" dziękuje Członkom Klubu, Rezydentom i Sympatykom za udział w Jej ceremonii chrztu i spotkaniu towarzyskim.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-07-05   Sukcesy regatowe
     

Gratulujemy Piotrowi Adamowiczowi kolejnego w kolekcji tytułu Mistrza Polski w klasie T2. Piotr na swoim jachcie Neoprofil zdobył go w czasie Długodystansowych Mistrzostw Polski Jachtów Kabinowych ANWIL CUP 2019.  

Tutaj pełne wyniki: 

http://ppjk.pl/wp-content/uploads/2019/06/DMPJK-ANWIL-CUP-2019_WYNIKI.xlsx

informację dodał: Kuba Marjański

2019-07-03   Weryfikacja formalna wniosku o dofinansowanie
     

Zarząd informuje, że w dniu 2 lipca uzyskaliśmy informację z Urzędu Marszałkowskiego, że nasz wniosek o dofinasowanie został pozytywnie zweryfikowany pod względem formalnym i skierowany do oceny przez Komisję Oceny Projektów.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-07-01   Umowy na postój jachtu
     

Przypominamy Członkom Klubu i Rezydentom o podpisywaniu umów na postój jachtu. Druki umów są dostępne u bosmana przystani. Zarząd w przypadku nie podpisania umowy będzie uznawał to za rezygnację z postoju jachtu na przystani.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-06-23   Odsłonięcie tablicy kpt. Aleksandra Bereśniewicza
     

W dniu 29 czerwca (sobota) o godzinie 12.00 odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy kpt. Aleksandra Bereśniewicza w Alei Żeglarstwa Polskiego na południowym falochronie portu jachtowego w Gdyni. Kpt. A. Bereśniewicz był wieloletnim członkiem naszego Klubu. Był inicjatorem reakfywacji akademickiego klubu żeglarskiego w 1957 roku. Prowadził wiele rejsów szkoleniowych i regatowych (między innymi zwyciestwo w regatach Ostseewoche na jachcie "Ewa", bałtycki, grudniowy, samotny rejs kwalifikacyjny do OSTAR na jachcie "Swarożyc"). Przez cale życie związany ze sportem akademickim - żeglarstwo i piłka ręczna. Żeglarstwo zaczynal w polskich drużynach harcerskich we Władywostoku. W okresie między wojennym pływał z gen. M Zaruskim. Absolwent Głównego Instytutu Kultury Fizycznej w Warszawie. Był inicjatorem budowy jachtu "Politechnika", na którym odbyl szereg rejsów. Zapraszamy aktualnych i starych Członków Klubu do uczestnictwa w tej uroczystości.

informację dodał: Wacław Liskiewicz
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: ul. Stogi 18, 80-642, Gdańsk - Górki Zachodnie, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl